Tervise innovatsioonikonverents KUMUs (9.11.2017)

KUTSE: 9. novembril Tervise innovatsioonikonverentsile KUMUs

Konverentsi kesksed teemad on AJU, MINDFULNESS, LIIKUMINE, VESI, TOITUMINE, VERI, UNI ja TEHNOLOOGIA. Avakõne tervisest peab Eesti Vabariigi president proua Kersti Kaljulaid.

Leitakse vastuseid mh järgmistele küsimustele: miks meie aju ja tänapäeva töökeskkond ei sobi kokku, kuidas mõelda ja süveneda efektiivsemalt, kuidas aitab mindfulness tänapäeva kiire elutempoga toime tulla, missugused on kõige uuemad lähenemised skeletilihassüsteemi valule, kui palju vett tegelikult vajame, millised on võimalused unehäirete raviks unemeditsiinis ja koduste vahenditega, mida, miks ja millal oma verest kontrollida, et välistada terviseriskide olemasolu, mis toidab optimismi ja pessimismi suurte andmete ajastul jne.

Konverentsi lektorid on ajuteadlane ja psühholoog dr Jaan Aru, dots Kristjan Port, spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik, füsioterapeut Katre Lust-Mardna, kliiniline psühholoog Kärt Lust-Paal, laboriarst dr Anneli Raave-Sepp jt. Moderaator on Marko Reikop.
SYNLABi laboriarst dr Raave-Sepp peab loengu teemal: Veri – tervise peegeldaja. Arst annab ülevaate, kuidas meie elustiil väljendub meie verenäitajates. Aga millistes? Mida, miks ja millal verest kontrollida, et hinnata oma tervislikku seisundit ja terviseriskide olemasolu.

Konverents toimub kl 9.30-16.30 ning selle lõpus väljastatakse tunnistus 9 akadeemilise tunniga. Täpne päevakava ja registreerimine: www.tervis2017.ee

Teaduspõhisele konverentsile on oodatud kõik, kes soovivad olla kursis uusimate teadmistega tervisest, mh ettevõtete töötajad, tervisesportlased, treenerid, perearstid ja -õed, füsioterapeudid, psühholoogid jpt. Konverents on tasuline.

NB! SYNLABi koostööpartnerid saavad registreerida soodushinnaga, selleks tuleb piletit ostes sisestada sooduskood: TER823.

Konverentsi korraldab Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koos Noviti nõustamis- ja koolituskeskusega ning kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.