Üldinfo

SYNLAB Eesti Koolituskeskus

Meie koolituskeskuse eesmärk on viia läbi laborimeditsiinialaseid täiendkoolitusi tervishoiu töötajatele, et tõsta kolleegide teadlikkust laboriuuringutega seonduvast.

Oleme oma koolitused jaganud kaheks semestriks: sügis- ja kevadsemestriks. Info koolituste teemade, toimumise kohtade ja aegade kohta on toodud meie koolituskalendris. Samuti näeb meie loenguid videoformaadis e-koolituskeskuses.

Meie koolitustel on lektoriteks omal erialal tunnustatud SYNLABi arstid ja spetsialistid. Kõigil lektoritel on erialaste teadmiste ja oskuste kõrval olemas ka märkimisväärsed praktilised kogemused koolitajatena.

Koolitusel osalenutelt palume anda iga koolituse järgselt tagasisidet, et meil oleks vajadusel võimalik oma koolituste korralduslikku ja sisulist poolt täiendada ning parendada.

Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale täiskasvanud koolituse seadusele ja standardile väljastame koolituse läbinule nimelise tunnistuse või tõendi.

Ootame koolitustele oma kliente: esmatasandi arste, eriarste, spetsialiste ja nende õdesid. Vabade kohtade olemasolul aga ka kõiki tervishoiu valdkonna töötajaid. Meie koolitustel osalemine on tasuta.

Auditoriumikoolitusel osalemiseks palume eelnevalt registreeruda. Konkreetsele koolitusele registreerimise lõpetame kohtade täitumisel või 2 tööpäeva enne koolituse toimumist. Kui olete ennast registreerinud, siis saadame Teile registreerimiskinnituse ja 5 päeva enne koolitust täpsema informatsiooniga kutse Teie poolt registreerimisel sisestatud e-posti aadressil.

Kui olete koolitusele registreerunud, aga Teil ei ole siiski võimalik osaleda, oleme tänulikud, kui teavitate meid sellest vähemalt 1 tööpäev enne koolitust. Selleks palun saatke e-kiri aadressil koolitused@synlab.ee

E-koolituskeskuses ei ole eelnev koolitusele registreerimine vajalik. Logige vaid sisse, valige sobiv koolitus, läbige see ning laadige alla personaalne tunnistus.

 

Täiendav info:

Erika Hallik
Koolituskeskuse koordinaator
E-post koolitused@synlab.ee
Mob +372 530 90 450