Quattromed HTI vahetas nime

Eesti üks suurimaid meditsiinilaboreid Quattromed HTI Laborid OÜ vahetas oma nime, uueks ärinimeks sai emafirma järgi synlab Eesti OÜ. Seoses nimevahetusega muutub ka firma visuaalne identiteet – harjumuspäraseks saanud oranži kohale asub punane, tuttavat logo asendab synlab’i kaarlogo.

synlab Eesti (Quattromed HTI) kuulub synlab grupi ettevõtete hulka alates 2013. aasta juulist. Euroopa suurima laboriketi osana oleme saanud oma klientidele pakkuda varasemaga võrreldes tunduvalt laiemat laborianalüüside valikut (sh ka kohapeal teostatavate analüüside osas),  paranenud on ligipääs Euroopa laborimeditsiinialasele tippkompetentsile ning teenuste tehnoloogiline ja teaduslik areng on oluliselt tugevamalt toetatud. Siiski on endine meie põhiline tegevusvaldkond – meditsiiniline laboridiagnostika – kus me jätkuvalt ja igapäevaselt pingutame selle nimel, et täita oma missiooni pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks laia valikut usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.

Ühtlasi läbis ka meie koduleht olulise uuenduskuuri, see asub nüüd aadressil synlab.ee. Meie e-posti aadressidel on samuti uus kuju: eesnimi.perenimi@synlab.ee, teised kontaktandmed säilivad endised.