Meestekuu konverents: "Mees, milleks Sind vaja on?"

Kutsume kõiki huvilisi meestekuu raames 2. novembril Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses (Liivalaia 33) toimuvale konverentsile „Mees, milleks Sind vaja on?“. Konverentsil käsitletakse meestega seonduvaid ühiskondlikke, tervisealaseid ning paarisuhete teemasid. Teiste seas astub üles synlab laboriarst dr Anneli Raave-Sepp annab ülevaate, milliseid tervisenäitajaid peaksid mehed kontrollima.

Avaettekandes arutleb PPA peadirektor Elmar Vaher teemal missuguseid mehi Eesti vajab. Seejärel avab kardioloog dr Margus Viigimaa mehe südame teemat ning  mehe tsölibaadist räägib piiskop Philippe Jourdan. Avaldatakse uuringu „Milline on ideaalne mees?“ tulemused. Päeva jätkavad psühholoog-psühhoterapeut Karmen Maikalu meeldiva suhte teemal ja kirjanik Ilmar Tomust räägib laste ootustest isale. Uroloog dr Kristo Ausmees selgitab meestearsti seisukohalt terve mehe ja terve perekonna seoseid. Päeva lõpetab Margus Tsahkna, Mailis Repsi ja Artur Talviku vaheline diskussioon: „Milline poliitika parandab mehe tervist ning kasvatab tema laste arvu?“.

Konverents algab kell 12.00 moderaator Hannes Hermaküla sissejuhatusega ja lõppeb 16.35.
Konverentsi osalustasu on 50 € (sisaldab lõunasööki restoranis Senso).
Konverentsil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.
Täpsem info, ajakava ja registreerimine: www.conference-expert.eu/et/mehe-tervis-2015

synlabi esindav lektor, doktor Anneli Raave-Sepp on meie meditsiinilaboris laboriarstina aastast 2004. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatrina ning hiljem laborimeditsiini residentuuri. Igapäevaselt koordineerib dr Raave-Sepp labori Lõuna-Eesti regiooni tööd, nõustades laborimeditsiini ja erinevate analüüside osas pere- ja eriarste ning patsiente. Ta on tunnustatud laborimeditsiini alase koolitajana arstide, õdede ning Tartu Ülikooli tudengite seas, kus igapäevaselt ka loenguid annab. 2015. aasta kevadest nõustab dr Raave-Sepp ka synlab laboris erapatsiendipakette tellinud patsiente.