Kutse lühikoolitusele: Mineraalide ja mineraalainete mõju organismile ja sportimisele

Iga kevad ja sügis toimub TREENI TEADLIKULT loengusari, mida ühe partnerina kaaskorraldab ka Quattromed HTI.
Loengutesse on oodatud tervisliku eluviisiga inimesed, treenerid, perearstid ja -õed, noorsportlaste lapsevanemad jt, kes on huvitatud loengutest, kus on fookuses tervis, toitumine, spordivigastused ja esmaabi spordis, ihu ja vaimu koostöö ning spordialapõhiselt treeningute ülesehitamine, tehnika jms.
09.04.2015. a. toimub lisaloeng, milles antakse ülevaade põhiliste vitamiinide ja mineraalide olulisusest inimorganismi tervislikule seisundile ja sooritusvõimele ning nende uurimise võimalustest.

Loengus saab ülevaate:
– millised vitamiinid ja mineraalained on inimorganismile kõige olulisemad?
– kuidas on seotud närvisüsteemi, lihaste ja luude talitus, immuunsüsteemi tugevus jm vitamiinide ja mineraalide tasemega organismis?
– kuidas selgitada välja kas vitamiine ja mineraalaineid on organismis piisavalt?
– kui tulemused on teada, mis järeldusi saab teha oma tervisliku seisundi ja eelkõige sportliku sooritusvõime parandamiseks?
Toitumisalane loeng annab praktilise ülevaate vitamiinidest ja mineraalidest laiemalt, seega sobib see ka neile, kes ei ole kirglikud sportlased, vaid huvituvad teadmistest tervisliku toitumise osas.
Loeng toimub 09.aprillil, algusega kl 18.00, pikkus ca 1,5 tundi. See toimub Tallinna Ülikooli Pedagoogilise seminari õppehoones Räägu 49, Tallinn. Osavõtutasu on 5 € (maksmine kohapeal, sularahas).

Osalemiseks palume teada anda ees- ja perekonnanimi katrin.soidra-zujev@tlu.ee (kes soovivad TLÜ täiendkoolituse tõendit, siis ka isikukood). Registreerimisel on ka online vorm: http://www.tlu.ee/et/terviseteaduste-ja-spordi-instituut/taiendkoolitused/Treeni-teadlikult-registreerimine