Kampaaniatingimused

WRC Rally Estonia SYNLABi auhinnakampaaniatingimused

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 2. Kampaania kestab perioodil 14.07.2022- 16.07.2022, mida korraldab SYNLAB Eesti OÜ Veerenni 53a 10138 Tallinn – edaspidi korraldaja.
 3. Kampaanias osalemiseks tuleb osaleda WRC Rally Estonia 2022 SYNLABi ennustusvõistluses või külastada vereanalüüsi andmiseks SYNLABi proovivõtubussi Tartu Raekoja platsil kampaania perioodil 14.07.2022- 16.07.2022
 4. Kampaania raames toimub kaks loosimist:
  1. Rallimehe tervisepaketti loosimine – rallifännid, kes lasevad kontrollida oma meessuguhormooni ehk testosterooni ja kolesterooli taset SYNLAB testimisbussis Tartu Raekoja platsi kõrval. Kõikide osalejate vahel loositakse välja kolm Mehe tervisekontrolli paketti.
  2. SYNLAB rallisõpradele ennustusvõistlus – pealtvaatajad, kes oskavad pakkuda, kui pikalt hüpatakse pikim hüpe meetrites laupäevalasel, 16. juulil kell 10.16 hommikul algaval SYNLAB nimelisel kiiruskatsel SS11 (SYNLAB/Mäeküla 1). Kolm kõige täpsemat ennustajat saavad kingituseks Terviseriski paketi. Kui kõige täpsemaid ennustajaid ei õnnestu välja selgitada, siis loositakse auhinnad välja osalejate vahel.
 5. Kampaania auhindadeks on kuus tervisekontrolli. Rallimehe tervisepaketi loosimisel loositakse välja kolm Mehe tervisekontrolli pakettiväärtusega 111€ ühe paketi kohta ja SYNLABi rallisõprade ennustusvõistluse võitjad saavad auhinnaks kokku kolm Terviseriski pakett väärtusega 78€ ühe paketi kohta.
 6. Auhinnakampaanias osalevad kõik isikud, kes on täitnud ennustusvõistluse vormi veebis või täitnud pabervormi testimisbussis.
 7. Rallimehe tervisepaketi andnute auhindade loosimine leiab aset 17.07.22 WRC Rally Estonia 2022 finišipoodiumi ja lõputseremoonia ajal Tartu Raekoja platsil. Samal ajal ja kohas avalikustatakse ka SYNLABi rallisõprade ennustusvõistluse tulemused ja võitjad.
 8. Võidust teavitamine ja auhindade kättesaamine: Võitjate nimed avaldatakse WRC Rally Estonia 2022 finišipoodiumi ja lõputseremoonia ajal Tartu Raekoja platsil
 9. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust ja lepitakse kokku auhinna kättesaamine.
 10. Korraldaja kohustub kinkekaardid väljastama kõigile võitjatele hiljemalt 31.07.2022.
 11. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul kui:
 12. Võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele,
 13. Võitja on kampaanialehel registreerides esitanud valeandmed,
 14. Võitjaga ei ole hiljemalt 31.07.2022 kontakti saadud.
 15. Auhinnapaketi SYNLAB kinkekaart kehtib kuus kuud.
 16. Kui võitja ei ole hiljemalt kuue kuu jooksul sobivaid kuupäevasid SYNLABi külastuseks välja valinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.
 17. Kampaania auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
 18. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 19. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 20. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 21. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata e-kirja teel kampaania korraldajale märksõnaga “WRC Rally Estonia 2022 SYNLAB auhinnaloosid” ettevotted@synlab.ee või kirjalikult aadressil Veerenni 53a 10138 Tallinn, SYNLAB Eesti OÜ
 22. Kampaania lisainfo e-maili ettevotted@synlab.ee tööpäeviti 9.00–16.00.