UUS! Kehvveresuse pakett erapatsientidele

 

Järjest enam küsivad patsiendid laborist analüüse aneemia või selle kahtluse välja selgitamiseks. Neile mõeldes oleme koostanud aneemia ehk kehvveresuse paketi, mida patsiendid saavad tellida meie erapatsiendiportaalist minu.synlab.ee või meie laborites kohapeal.

Kehvveresus ehk aneemia on haiguslik seisund, mille puhul on veres vähenenud hemoglobiini ja punavererakkude ehk erütrotsüütide hulk. Tulemuseks on organismi hapnikuga varustamise häirumine. Kui selline seisund kestab pikemat aega, samal ajal järk järgult süvenedes, võivad tekkida erinevate organite ja kudede funktsioonihäired ning kahjustused. Aneemiale viitavate sümptomite tekkimine sõltub patsiendi vanusest ja soost ning sellest, kui kiiresti ja mis põhjustel on aneemia tekkinud. Sümptomid, mille korral tasub mõelda aneemiale, on väsimus ja jõuetus, hingeldamine ning südame pekslemine väikese füüsilise koormuse korral jt.

Pakett koosneb 6-st aneemia diagnoosimiseks vajalikust analüüsist:

Hemogramm koos 5-osalise leukogrammiga
Retikulotsüüdid
Lahustuvad transferriini retseptorid
Ferritiin
Vitamiin B12 aktiivne vorm
Folaat

Kehvveresuse paketi analüüside tulemused saavad tellijad 7 tööpäeva jooksul. Paketi hind on 65 € (hind sisaldab verevõtu teenust).
Rohkem infot: https://minu.synlab.ee/toode/kehvveresuse-pakett/