Kliendihaldur

SYNLAB Eesti ootab oma meeskonda

tervishoiuvaldkonna teadmiste ja töökogemusega KLIENDIHALDURIT

 

Kui Sulle meeldib suhelda, olla aktiivne ja iseseisev, oskad kuulata, soovid areneda ja oled suunatud üha uute eesmärkide saavutamisele, siis anna endast 31. oktoobriks 2018. a märku e-kirjaga aadressil HR@synlab.ee.

Lisaks CV-le ootame lühikest, kuid sisukat kaaskirja koos palgasooviga.

 

Kliendihaldurina vastutad kliendisuhete ja äritegevuse arendamise eest.

Sinu tööülesannete hulka kuuluvad muuhulgas uute klientide võitmine ja lepingute ettevalmistamine, klientide hoidmine ja tellimiskäitumise arendamine, lisaväärtuse loomine ning erinevad tegevused parima kliendikogemuse tagamise eesmärgil.

Oled arvestatav kandidaat, kui Sul on:

  • vähemalt vastav kõrgharidus (laborant / bioanalüütik või eelneva laboritöö kogemusega geenitehnoloog / keemik / bioloog)
  • klientidega töötamise kogemus tervishoiuvaldkonnas
  • väga hea eesti keele oskus (vene ja inglise keel annavad kandideerimisel eelise)
  • B-kategooria juhiload

 

Isiksusena sobid meie kollektiivi ja sellele ametikohale väga hästi, kui oled iseseisva töötamise oskusega ja hea meeskonnatöö väärtuskogemusega, väga hea suhtlemispädevusega ja kliendist lähtuva mõtlemisega ning muudatused ja areng on Sulle pigem käimapanevaks jõuks.

 

Vastutasuks saad

  • abivalmid ja töökad kaaslased, palju uusi tutvusi ja teadmisi
  • sisuka ja mitmekesise töö ning arenguvõimaluse kasvavas ja oma valdkonnas teed rajavas rahvusvahelises meditsiinilaboris
  • rääkida kaasa ja näidata initsiatiivi üles tervishoiuvaldkonna arendamisel
  • kaasaegsed töötingimused, laia motivatsioonipaketi ja kõrge töökultuuriga tööandja

Töökoht asub Veerenni 53a, Tallinn.

Kliendihaldurilt ootame valmidust enamiku tööajast veeta väljaspool laborit.

 Tööle asumise aeg: kokkuleppel.

SYNLAB Eesti OÜ on mahult suurim meditsiinilabor Eestis ning omab valdkonnas juba üle 20 aasta pikkust kogemust. Labori põhitegevuseks on laboriteenuste osutamine pere- ja teistele eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja erinevatele meditsiinisektoriga seotud asutustele.Tervisekontrolle saavad üle Eesti 15 SYNLABi laboris ja verevõtupunktis teha ka erakliendid. Aastas teeme ligi 7 miljonit analüüsi, kokku on Eestis ca 220 töötajat. SYNLABi laborid pakuvad teenust 40 riigis, kokku üle 500 laboris töötab enam kui 21 000 töötajat.