Protseduuriõde

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega ootame oma vahva kollektiiviga liituma asjalikku, iseseisvat, täpset ja sõbralikku protseduuriõde, kelle peamiseks tööülesandeks on verevõtt nii lastel kui täiskasvanutel. 

Tööaeg: E-R kell 7:30-16:00 või 8:00-16:30, vastavalt verevõtupunkti lahtiolekuajale. Õed roteeruvad erinevate verevõtupunktide vahel Tallinnas ja Viimsis.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Kanditeerimiseks kirjuta HR@synlab.ee.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
– õe kutse;
– hea verevõtuoskus, valmisolek võtta verd ka väikestelt lastelt;
– hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise kõnekeele oskus;
– arvutiga töötamise oskus.

Sobid meie kollektiivi ja sellele ametikohale väga hästi kui oled väga hea meeskonnatöö oskusega, hea suhtleja, sõbralik, vastutustundlik ja omandad uusi teadmisi kergelt.

Ettevõte pakub

Meil on Sulle pakkuda:
– arendavat töökeskkonda kasvavas ja oma valdkonnas teed rajavas ettevõttes;
– palju uusi teadmisi laborimeditsiinist;
– häid töötingimusi, ulatuslikku motivatsioonipaketti ja päevast tööd;
– vahvaid ja toetavaid töökaaslaseid.

SYNLAB Eesti OÜ on mahult suurim meditsiinilabor Eestis ning omab valdkonnas juba üle 20 aasta pikkust kogemust. Labori põhitegevuseks on laboriteenuse osutamine pere- ja eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja teistele meditsiinisektoriga seotud asutustele. Tervisekontrolle saavad üle Eesti 17 SYNLABi laboris ja verevõtupunktis teha ka erakliendid. Aastas teeme üle 7 miljoni analüüsi, valikus on tuhandeid analüüse ning kokku on Eestis ca 220 töötajat. SYNLABi laborid on enam kui 40 riigis, kokku üle 500 laboris töötab enam kui 21 000 töötajat.