Laboriassistent (soome keele oskusega)

Töö kirjeldus

Kui Sul on (labori)meditsiinialaseid teadmisi ja soome keele oskus, õppimine on Sulle lihtne ja meelepärane ning Sa ei karda arvutitööd ega kohati rutiinseid tegevusi, siis tule meile Soome mittevastavusi lahendavaks laboriassistendiks!

Väljaõpe ja asjatundlikkuse saavutamine preanalüütikas võtab aega, mistõttu soovime ja eeldame, et laboriassistent liitub meiega pikaks ajaks.

Peamine tööaeg E-R 8/9-16:30/17:30 (sisaldab 30 min lõunapausi). Vajalik on aeg-ajalt teha ka õhtuseid vahetusi (E-R 12:00-20:30) ja laupäevi (13:00-21:30).

Tegemist on täistöökohaga.
Töökoht asub kesklaboris Veerenni 53a, Tallinn.
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame väga, et Sul on:
* hea soome keele oskus;
* bakalaureusekraad loodusteadustes või meditsiinivaldkonnas (kui ei, siis vähemalt keskharidus, lahtine pea ja sügav huvi meditsiini vastu);
* väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus;
* väga hea arvutiga töötamise oskus;
* märkimisväärsed kohusetunne ja täpsus ning vajadus uute teadmiste järele.

Meie töötajad on vastutustundlikud, kliendikesksed ja lahendustele suunatud. Nad hindavad meeskonnatööd, on sõbralikud, asjalikud ja iseseisva mõtlemisoskusega.

Ootame lisaks elulookirjeldusele ka lühikest, aga sisukat motivatsioonikirja!

Ettevõte pakub

Meil on Sulle pakkuda mitmekesist ja väljakutseid pakkuvat, samas ka rutiinitaluvust nõudvat tööd ärksameelses kasvavas ettevõttes, vajalikku väljaõpet ning palju uusi teadmisi laborimeditsiinist, kaasaegseid töötingimusi, ulatuslikku motivatsioonipaketti, tulemustasu ning toetavaid, võimekaid ja unustamatuid kaaslaseid.

Konkurss kestab aprilli lõpuni! Saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri juba täna e-posti aadressile konkurss@synlab.ee!