TESTI rakendusest leiad enda, oma laste ja hooldatavate koroonatestide vastused ning sertifikaadid

TESTI rakendusest saad nüüd vaadata lisaks enda koroonaanalüüsidele ka oma laste/hooldatavate vastuseid ja sertifikaate. Seda võimaldab liidestus rahvastikuregistriga, kust saame teha päringuid, et saada teada, kelle tulemusi võime Sulle kuvada.

TESTIst näed SYNLABis erakliendina või saatekirjaga teostatud analüüside tulemusi ja eesti-, vene-, ja inglisekeelseid sertifikaate, mis on vajalikud seoses reisimise või töötamisega. Samuti on rakendusse laetud kõik tasuliste testimiste tulemused, kui proov on antud SYNLABi laborites, Medicumis, Qvalitases, Confidos jm erameditsiiniasutustes, kes saadavad proove SYNLABi laborisse.

TESTI rakenduse saab enda mobiiltelefoni tasuta alla laadida veebilehelt TESTI.ME. Sisselogimiseks on vajalik Mobiil-ID või Smart-ID olemasolu.

TESTI.ME puhul on tegemist kaasaegse veebirakendusega, mis on hübriid nii veebist kui mobiilirakendusest ehk “Progressive Web App”, mida saab nii mobiiltelefoni installida kui ka otse veebis kasutada. Selle kasutamiseks ei ole Google Play ja App Store vajalikud.