SYNLAB avab uued verevõtupunktid Tallinnas ja Harjumaal

SYNLAB avab uued verevõtupunktid kesklinnas, Lasnamäel ja Viimsis.

SYNLABi Tallinna kesklabor kolib Veerenni Tervisekeskusse (Veerenni 53a).

  • Maikuus avasime sealse verevõtupunkti lahtiolekuaegadega E-R 7.30-15.00.
  • Pärast jaanipäeva on kolinud terve labor ning 23. juunil sulgeme senise kesklabori ja verevõtupunkti aadressil Väike-Paala 1.
  • Arstide konsultatsioonid toimuvad jaanipäevani veel senisel aadressil (Väike-Paala 1), pärast jaanipäeva aga juba meie uues esinduses Veerenni 53a.

Veerenni verevõtupunkt on avatud kõikidele klientidele (arsti saatekirjaga patsiendid, erakliendid). Ruumikam ooteala ning rohkemate verevõtutubade olemasolu tagab külastajatele mugavama ja kiirema verevõtuteenuse. Tallinna südalinnast on Veerenni Tervisekeskus viieminutilise autosõidu kaugusel. Tegemist on uue 7 korruselise hoonega, mis asub kesklinna poolt tulles Veerenni tänava lõpus vasakut kätt (vahetult enne endist Veerenni ülesõitu). Keskusesse saab sõita ka Estonia juurest väljuva bussiga nr 16. Varre bussipeatusest viib keskusesse lühike jalutuskäik Järvevana tee suunas. Autoga tulijatele on parkimine majaesises parklas parkimiskellaga tasuta.

Veerenni_53A_small

Lasnamäe inimesed on alates 24. aprillist oodatud uude SYNLABi verevõtupuntki Lasnamäe Tervisemaja II korrusel, Linnamäe tee 3. Verevõtupunkt on avatud E-R 8.00-16.00. Kohapeal saab ainult verd anda, analüüse tellida ei saa – verevõtupunkti pöördumiseks peab olema arsti saatekiri või eelnevalt tehtud tellimus patsiendiportaalist minu.synlab.ee.

Viimsis (Kaluri tee 5a, Viimsi Fertilitas) asuv SYNLABi verevõtupunkt on nüüdsest mugavam ja ruumikam. Kohapeal saab verd anda arsti saatekirja või patsiendiportaalist tehtud tellimuse alusel E-R 7.30-15.00.

Täiendav info SYNLAB Eesti klienditoe telefonil 17124 (tavakõne hinnaga) või e-maili teel minu@synlab.ee

Erinevad tervisekontrollid laborist on tellitavad patsiendiportaalist minu.synlab.ee.